O Nas

Sprawnie zarządzaj biurem, utrzymuj czystość - z naszymi produktami to możliwe

Firma MAREX specjalizuje się w dystrybucji opakowań, środków czystości, artykułów biurowych, a także serwetek, ręczników, worków na odpady itp. dla sektora gastronomicznego, przemysłu spożywczego, biur, przedszkoli i wielu innych. Od wielu lat jesteśmy zaufanym partnerem wielu firm w na terenie Warszawy i okolic. Nasze doświadczenie i nieustanna praca nad nowymi rozwiązaniami pozwala zaproponować Państwu najlepsze artykuły w najlepszych cenach.

Nasza firma stale rozszerza portfolio produktowe wprowadzając szereg ciekawych rozwiązań zaspokajających różnorodne potrzeby odbiorców. Zaopatrujemy wiele instytucji i zakładów z różnych sektorów od szpitali i szkół po restauracje, bary, firmy cateringowe, a także zakłady produkcyjne. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów, która gwarantuje sprostanie oczekiwaniom różnych odbiorców.

person holding light bulb

PRZYJAZNA FIRMA

- Zaufaj naszej firmie -
budujemy relacje oparte na uczciwości i solidności

white paper near clips

Z nami oszczędzisz czas i wysiłek - wszystkie potrzebne produkty w jednym miejscu, gotowe do dostarczenia do Twojej firmy

Nasz magazyn oraz biuro mieści się w Warszawie niedaleko dworca Warszawa Wschodnia. Stąd dostarczamy zamówione towary własnym transportem. Posiadamy w pełni zinformatyzowany system sprzedażowo–magazynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie realizować Państwa zamówienia złożone telefonicznie, SMS lub mailowo.

Jeśli Twoja firma chce działać w sposób przyjazny dla środowiska oferujemy szeroką gamę biodegradowalnych i kompostowalnych produktów opakowaniowych, które mają minimalny wpływ na środowisko zapraszamy do współpracy!